دوره کاربردی طراحی سایت

دوره کاربردی طراحی سایت

دوره کاربردی طراحی سایت 300 300 Vahid Sadatpour

سرفصل های دوره طراحی سایت

  • آشنایی با دستورات پیشرفته html3  و css3
  • شیوه تهیه host و domain
  • آشنایی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس
  • راه اندازی وبسایت با وردپرس
  • آموزش استفاده از افزونه ها و امکانات حرفه ای
  • شیوه های کسب درامد از طراحی سایت

 

طول دوره : ۴۸ ساعت

هزینه دوره : ۴۵۰ هزار تومان

 

درباره دوره طراحی سایت مدرسه اشتغال دانشگاه آزاد اسلامی

امروزه اهمیت وجود یک سایت برای هر کسب و کار یا شخصی، بر هیچکس پوشیده نیست. طراحی وبسایت یکی از اولین اقدامات درحوزه ی بازاریابی دیجیتال است که در حال حاضر میان کسب و کارها طرفداران زیادی پیدا کرده.

طراحی وبسایت به روش های متنوعی قابل انجام است که گاها توسط برنامه نویسان وب انجام می شود و در بعضی موارد با بهره گیری از سیستم های مدیریت محتوا که وردپرس یکی از قوی ترین آنهاست توسط هرشخصی حتی با کمترین اطلاعات تخصصی در حوزه وب قابل پیاده سازی است.

در واقع می توان گفت طراحی سایت به مهارت و فرایند ساخت و راه اندازی صفحات وب گفته می شود که طراح با درنظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن همچنین با استفاده از المان های متناسب با رویکرد سایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در به کار بردن ابعاد و رنگ ها، طرحی خلق می کند که  ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه ی صفحات وبسایت نمای تکرار شونده و خسته کننده به مخاطب القا نکند.

شرکت کنندگان دوره طراحی سایت مدرسه اشتغال دانشگاه آزاد اسلامی در این دوره کلیه مهارت های راه اندازی یک وبسایت حرفه ای را با استفاده از وردپرس بدست می آورند.

دوره طراحی سایت – با ارائه مدرک معتبر و قابل ترجمه

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره ، به مدرسه اشتغال مراجعه نمایید و یا از طریق پیش ثبت نام زیر در دوره مربوطه ثبت نام نمایید.