مشاوره شغلی و کوچینگ

مشاوره شغلی چیست؟

مشاوره شغلی فرآیندی است که طی آن، مشاور شغلی به شما کمک می‎‌‌کند تا علاوه بر شناخت خودتان و موارد اثرگذار بر شخصیت مانند علائق، استعدادها، محیط، خانواده، ارزش‌‎ها؛ دنیای کسب و کار را نیز به خوبی بشناسید. یک مشاور شغلی موظف است به شما در توسعه شغلی‎تان کمک کند.

کوچینگ توسعه فردی چیست؟

کوچینگ فردی درباره باز کردن قفل توانایی‌های بالقوه افراد و رساندن آن‌ها به حداکثر بهره‌وری و رسیدن به تغییرات مثبت است. کوچینگ فردی روشی است که در آن کوچ و مراجعه‌کننده گفتگویی را بر پایه اعتماد شکل می‌دهند با این فرض که فرد مراجعه‌کننده همه پاسخ‌ها را در دل خود دارد و کوچ فقط کاری انجام می‌دهد که مراجعه‌کننده بتواند به پاسخ‌های خود دسترسی داشته باشد. کوچینگ فردی از مدل‌ها و تکنیک‌های تغییر معتبری استفاده می‌کند تا به فرد کمک کند نیازهای خود را ارزیابی کند، انگیزه‌های خود بازشناسی و صلاحیت‌ها و مهارت‌های مورد نظر خود را توسعه دهد و از این طریق عملکرد و کارایی خود را ارتقا دهد.

استارت آپ چیست؟

استارت آپ (Startup) یا کسب‌ و کار نوپا، تعاریف متعددی دارد. این تعاریف معمولا به ویژگی‌هایی اشاره دارند که به کسب‌ و کار خاصیت استارتاپی می‌دهند. معمولا در معنی استارت آپ گفته‌می‌شود یک کسب‌ و کار جدید است که از ایده‌ای اولیه شروع شده و به موفقیت و رشد بالایی می‌رسد.

اساتید مجرب
شما می‌توانید از مشاورین مدرسه اشتغال کمک بگیرید

مشاوره شغلی ماهانه

مشاوره شغلی ساعتی

مشاوره راه اندازی استارت آپ

مشاوره و همراهی استارت آپ

کوچینگ توسعه فردی ساعتی

کوچینگ توسعه فردی ماهانه

0
تعداد مشاوره‌های موفق
0
تعداد مراجعین
5/5