مصاحبه شغلی آزمایشی

امروزه مصاحبه استخدامی از دید بسیاری از کارجویان، آخرین مرحله برای دستیابی به شغل دلخواه و استخدام شدن است. این جلسات تأثیر بسیار زیادی بر پذیرش یا رد شما دارد و لازم است که از قبل خود را برای آن کاملاً آماده کنید. در این جلسه معمولاً از شما سوالاتی می‌پرسند تا هم سطح مهارت‌های فنی و هم مهارت‌های فردی شما را مورد ارزیابی قرار بدهند. نحوه رفتار شما، پاسخ‌هایی که می‌دهید و زبان بدن شما بر روند مصاحبه و نتیجه آن، تأثیر مستقیمی خواهد گذاشت.
از طرفی هر کدام از ما تا حالا یا در مصاحبه های شغلی در شرکت و سازمان های مختلف شرکت کردیم و یا در آینده نزدیک حتما با اون مواجه خواهیم شد، بدون شک یکی از مهمترین مراحل استخدام و شاغل شدن حضور موفقیت آمیز و قبولی در جلسه مصاحبه استخدامی است، اما برای موفقیت این جلسات چه باید کرد؟ برای چه سوالاتی باید خودمون رو آماده کنیم؟ اصلا جواب صحیح سوال و اون جوابی که مصاحبه کننده رو برای استخدام ما قانع میکنه چی هست؟
برای پاسخ به این سوالات ما با تجربیات مختلف بیشتر از 1000 نفر در جلسات مصاحبه استخدامی به شما راهکاری های موفقیت در این جلسات رو ارائه میدیم، کمکتون میکنم با آمادگی در جلسه مصاحبه حضور پیدا کنید و یه عالمه اتقاق خوب و کاربردی دیگه ….

مصاحبه شغلی چیست؟!

روش مصاحبه شغلی صرف نظر از مزایا و معایب متعددی که دارد، شناخته شده ترین و رایج ترین روش استخدام نیروهای جدید برای سازمان ها، شرکت ها و ادارات محسوب شده و در حال حاضر و حتی با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، همچنان پرطرفدارترین و کاربردی ترین روش در این حوزه محسوب می شود. در هزاره سوم مصاحبه شغلی به قصد گزینش و انتخاب توانمندترین و مناسب ترین داوطلبانی که قصد استخدام شدن در سازمان، اداره و شرکتی را دارند صورت می پذیرد. مصاحبه شغلی به شیوه های مختلفی انجام می شود که رایج ترین آن مصاحبه حضوری است. روش های دیگری مثل، مصاحبه تلفنی یا ویدئویی هم صورت می گیرد که در واقع این روش ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. ما یک مصاحبه آزمایشی و شبیه سازی شده برای شما بصورت کاملا واقعی ترتیب میدیم تا بصورت واقعی خودتون را محک بزنید.

مزایای مصاحبه استخدامی آزمایشی چیست؟

از طریق مصاحبه آزمایشی، اطلاعات بیشتری از خودتون و خصوصیات و توانمندی‌های شما حاصل می‌شود.
در طول جلسه مصاحبه آزمایشی، متقاضی هدایت و راهنمایی میشه و نتایج را مشاهده می‌کند.
از طریق بررسی روند مصاحبه شغلی آزمایشی می‌توان، نقایص احتمالی را رفع نمود.
در جلسات مصاحبه شغلی آزمایشی به شما کمک میشه سوء تفاهم و سوء تعبیر از گفته‌ها به حداقل میزان خود برسه.
در جلسه مصاحبه شغلی آزمایشی، مصاحبه شوندگان فرصت ابراز وجود بیشتری داشته و می‌توانند قابلیت‌ها و توانایی‌های خود را به صورت کامل‌تر و قابل قبول تری در معرض نمایش قرار دهند.
نتایج و بازخورد‌هایی که از طریق این جلسات حاصل می‌شوند را می‌توانید در جلسات واقعی مورد استفاده قرار بدید.
و….

فرايند اجرا و برگزاری مصاحبه شغلی آزمايشی :

ثبت نام و پرداخت هزينه متقاضی

پركردن فرم رزومه و اطلاعات شخصی، تحصيلی، شغلی و …

تعيين وقت مصاحبه

انجام مصاحبه در زمان 30 الی 45 دقيقه

ارائه بازخورد به مصاحبه شونده جهت موفقيت در مصاحبه‌های شغلی واقعی

در پايان مصاحبه آزمايشی در صورت نياز فرد به دوره آموزشی معرفی می‌شود.

هدف دوره :

با شرکت در این دوره آموزشی، دیدگاه شما نسبت به جلسه مصاحبه روشن‌تر خواهد شد. همچنین با پرسش‌های متداول و پاسخ‌های مناسب این جلسه، آشنا می‌شوید و در نهایت، شانس استخدام شما افزایش خواهد یافت.

دوره آموزش مصاحبه شغلی
شماهم می‌توانید یک مصاحبه شغلی موفق داشته باشید

مصاحبه شغلی آنلاین

مصاحبه شغلی حضوری

0
تعداد مشاوره‌های موفق
0
تعداد مراجعین
5/5