فضای اشتراکی چیست؟

فضای کار اشتراکی یا Coworking Space نوعی محیط کاری مشترک است که در آن اشخاص می‌توانند فریلنسرها، تیم‌های استارتاپی یا هر شخص متخصصی در هر زمینه کاری باارزش‌های مشترک و فعالیت‌های مستقل کنار هم جمع شوند تا در محیط کاری یکسان و با فضای جذاب فعالیت‌های نود از جمله همکاری در انجام یک استارتاپ یا پروژه‌ای مستقل را پیش ببرند که استفاده از شرایط و امکانات باعث کاهش هزینه و افزایش بازدهی کار آن‌ها می‌شود. وقتی یک استارتاپ یا یک فریلنسر فضای اشتراکی به عنوان محل کار خود را انتخاب می‌کند دیگر نیازی به هزینه‌های اضافی برای تجهیزات اداری و اجاره ندارد. فضای کار اشتراکی باعث ارتباط و شبکه‌سازی بین افراد مختلف که در بین آن‌ها دوستان، همکاران، مشتریان و حتی سرمایه‌گذاران جدید هم وجود دارد.

فضای اشتراکی مدرسه اشتغال دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس

گفتگو و هم افزایی

مدرسه اشتغال به دنبال ظرفیت جدیدی است که از مشارکت و گفتگوی افراد در فضای کار اشتراکی حاصل می‌شود این ظرفیت با ایجاد ارتباطات تازه گفتگو درباره مباحث مختلف و انتقال تجربه‌های افراد بدست آمده است.

رویدادها و جلسات داخلی

ما برای افزایش کیفیت کار تیمی درک همکاری داوطلبانه و شناخت بهتر افرادی که در فضای کار حضور دارند رویدادهای مطرح و جذابی را در نظر گرفته‌ایم. در کنار این رویدادها جلساتی را به‌طور منظم برای بررسی مشکلات افراد حاضر در فضای کار برگزار می‌کنیم تا علاوه‌ برتلاش در جهت رفع مشکلات تمامی افراد به اهمیت حضور خود در این فضا آگاه باشند.

فضای اشتراکی مدرسه اشتغال دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس

فضای اشتراکی مدرسه اشتغال دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس

مکانیسم اشتراک دانش و تجربه

مدرسه اشتغال با عناصر سرگرمی و رفاهی را به صورت یکپارچه در فضای کاری قرار داده است تا در کنار ایجاد آرامش حس اعتماد را نیز تقویت کند، ما با چیدمان میزها و ایجاد فاصله مناسب سعی داریم جریان ارتباطی و اطلاعاتی میان افراد را حفظ کنیم.

گردش در فضای اشتراکی مدرسه اشتغال

مدرسه اشتغال دانشگاه آزاد واحد شهرقدس حدود 4سال است که فعالیت خود را در دانشگاه آزاد شروع کرده است که شامل یک سالن کنفراس و اتاق مدیریت می‌باشد و از این پس بخشی از مدرسه اشتغال به عنوان فضای اشتراکی در دسترس مخاطبان که عموما دانشجویان می‌باشند قرار می‌گیرد.

فضای اشتراکی مدرسه اشتغال دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس

فضای اشتراکی مدرسه اشتغال دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس

مدرسه اشتغال با در دسترس قرار دادن فضای اشتراکی امن و امکاناتی از قبیل میزکار، صندلی مخصوص هر فرد، چای،  آب و قهوه رایگان، محلی برای طبخ غذا، اینترنت نامحدود رایگان و …، فضایی آرام برای استارتاپ‌های شما، کارهای تیمی، فریلنسرها، افراد خلاق و کارآفرین فراهم کرده است.

اگر دوست دارید فضای اشتراکی مدرسه اشتغال را از نزدیک ببینید کافیه به دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس بیایید انتهای دانشگاه به مدرسه اشتغال مراجعه کنید.

دسترسی به امکانات ارزشمند فضای اشتراکی

ما درمدرسه اشتغال دسترسی ارزشمندی از تمام موارد پایین را در گوشه‌ای آرام و پویا برای شما دانشجویان فراهم کرده‌ایم.

شما می‌توانید عضوی از فضای اشتراکی مدرسه اشتغال باشید