درباره مدرسه اشتغال دانشگاه آزاد اسلامی :

 در مدرسه اشتغال دانشگاه آزاد ، هر شخص میتواند به صورت آگاهانه  مهارت شخصی خود را افزایش دهد و شغلی ایده آل، متناسب با توانایی ها و استعداد های خود پیدا کند و باعث پیشرفت روز افزون خود شود.

0
اساتید مجرب
0
ساعت آموزش
0
دوره آموزشی
0
ساعت آموزش
سوالات متداول

در مدرسه اشتغال شهر قدس بر خلاف سایت‌های کاریابی است یعنی در اینجا به کاربران کمک می‌کند که چگونه وارد بازار کار شوند، و با شرکت در دوره‌های موجود دانشجویان را با توانایی بالا راهی پیدا کردن شغل دلخواه خود می‌شوند.

همه دانشجوياني كه دغدغه جدی برای اشتغال دارند در الويت هستند، همه افراد در همه مقاطع (كاردانی، كارشناسی، كارشناسی ارشد، دكتری) هستند می‌توانند در کنار درس خود دوره‌های مدرسه اشتغال را نیز شرکت کنند و برای داشتن شغل بهتر و با درآمد بالاتر به دانش خود بی‌افزایند، فارغ التحصیلان دانشگاها که در هر رشته تحصیلی هستند نیز می‌توانند از این دوره‌ها بهره‌مند شوند.

محتوای مدرسه به نحوی طراحی شده است که “شرکت کننده‌ها ” با شخصیت‌ها و ویژگی‌های متفاوت بتوانند از این دوره استفاده کنند. برخی از دوره‌های آموزشی متناسب با سبک‌های شغلی مختلف فرق میکند. البته در کنار کلاس‌ها و کارگاه ها، جلسات کوچینگ گروهی و فردی هم در نظر گرفتیم تا مسیر شغلی شخصیتان را طراحی کنید.

کوچ‌ها، منتورها، اساتید و مشاوران مدرسه اشتغال از استادان شناخته شده حوزه‌های منابع انسانی، کسب و کار، روانشناسی، حقوق، نرم‌افزار، معماری و… هستند.

شاغل بودن شما مانع نام نویسی و شرکت کردن در مدرسه نمی‌شود، البته اگر محدودیت زمانی نداشته باشید و بتوانید در کلاس‌ها و کارگاه‌های مدرسه شرکت کنید.

حضور در مدرسه اشتغال به شما کمک می‌کند تا خودتان را بهتر بشناسید و اصولی‌تر و راحت‌تر تصمیم بگیرید، اگر با توجه به شناختی که از خود دارید به این نتیجه رسیدید که نیاز به تغییر مسیر دارید، مشاوران مدرسه اشتغال شما را راهنمایی می‌کنند و کنارتان هستند تا مسیرهای جدید را بهتر بررسی کنید، انتخاب کنید و در آن گام بردارید.