نمایش دادن همه 4 نتیجه

دفتر فنی پروژه

بدون امتیاز 0 رای
دفتر فنی مغز و هدایتگر اصلی پروژه است و بالطبع مسئولیت سنگینی از مجموعه فعالیت‌های عمرانی را بر عهده دارد. فعالیت‌های دوره دفتر فنی پروژه در چند دسته معرفی می‌شوند که عبارتند از: امور قرارداد و صورت وضعیت، امور متره و برآورد، ارزیابی و بررسی فنی مواد و مصالح، تجهیزات مورد استفاده، نقشه کشی و… .
0
1,500,000 تومان

طراحی کاربردی سازه بتن

بدون امتیاز 0 رای
مبانی سازه‌ها و اصول طراحی و اشنایی با طراحی و محاسبات سازه، بارگذاری سازه‌ها، آموزش نرم افزار ایتبس و سیف و اتمبانی سازه‌ها و اصول طراحی و اشنایی با طراحی و محاسبات سازه، بارگذاری سازه‌ها، آموزش نرم افزار ایتبس و سیف و اتوکد، شرح نکات آیین نامه‌های طراحی سازهوکد، شرح نکات آیین نامه‌های طراحی سازه
1
1,850,000 تومان

طراحی کاربردی سازه فولادی

بدون امتیاز 0 رای
سازه فولادی گونه‌ای از سازه است که مصالح اصلی آن که برای تحمل بارها و انتقال آن‌ها به کار می‌رود از فولاد است. اتصالات به کار رفته در این گونه سازه‌ها از نوع جوشی، پرچی یا پیچ و مهره می‌باشد و بسته به گونه اتصالات، قطعات طرح شده و کنترل‌های مربوط بر روی آن‌ها انجام می‌شود.
0
1,850,000 تومان

نقشه خوانی و نقشه کشی با اتوکد

غیر حضوری
5.00 1 رای
با آموزش اتوکد (AutoCAD) می‌توانید در حوزه طراحی و نقشه کشی مهارت‌های خود را افزایش دهید. در ایران نیز به مانند سایر نقاط دنیا، اتوکد پِرکاربردترین برنامه مهندسی برای نقشه کشی و طراحی است. یادگیری اتوکد می‌تواند به معنای پیشرفت شغلی و حضور قوی در بازار کار باشد. از این رو، مدرسه اشتغال دانشگاه آزاد اسلامی با طرح دوره آموزش نرم‌افزار اتوکد درصدد آن است که به افراد جهت یادگیری اصولی و کاربردی این نرم افزار کمک شایانی کند. همچنین در این دوره مهارت‌های نقشه خوانی و بررسی نقشه‌های ساختمانی (چهار رشته سازه و معماری و تاسیسات برقی و مکانیکی) آموزش داده می‌شود.
8
950,000 تومان